Pojedyncza strefa hiperintensywna o charakterze zmiany naczyniopochodnej
Proszę o analizę wyniku badania MR.w istocie biabel prawej okolicy czolowej pojedyncza strefa hiperintensywna prawdopodobnie o charakterze przebytej zmiany naczyniopochodnej, poza palną? Po kontraście nie stwierdza się wzmocnienia wewnatrzczaszkowego.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowny Panie, wynik badania MR wskazuje, że w płacie czołowym znajduje się zmiana o charakterze naczyniowym bądź zapalnym, która powstała przeszłości. Zmiana najprawdopodobniej nie wymaga leczenia. Proszę jednak skonsultować się z lekarzem zlecającym badanie, który zinterpretuje wynik MR z obrazem klinicznym Pozdrawiam.