Pojedyncze czerwone wypukłe krostki i lekka pokrzywka, głównie na pośladkach

Witam ! Mam 22 lata i od zawsze miałam suchą skórę jednak przez ostatnie dni, kiedy temperatura spadła i jest suche, mroźne powietrze zaczęły doskwierać nieprzyjemne pieczenie połączone ze swędzeniem na całym ciele. Pojawiają się pojedyncze czerwone wypukłe krostki i lekka pokrzywka, głównie na pośladkach. Czy konieczna jest wizyta u dermatologa czy można na razie stosować samą oliwkę ?

Milena Lubowicz

Jak najbardziej skórę należy nawilżać, gdyby nie było poprawy konieczna będzie wizyta u lekarza rodzinnego lub dermatologa.
Pozdrawiam