Pojedyncze i w grupach komórki pęcherzykowe

proszę o poradę wynik biopsji guzka tarczycy rok 2014 koloid, pojedyncze i w grupach komórki pęcherzykowe, pojedyncze makrofagi. obraz cytologiczny łagodnie. usg tarczycy 2015r płat prawy 15x15x52 objętosc 6ml. objętosc całkowita 11ml. Usg rok marzec 2016 prawy płat tarczycy 17x21x45mm objętość 8mm. Objętość całkowita 14ml. Usg kilka dni temu objętość 9ml oraz torbiel 5mm , tsh 1,47 i tsh4 14 prosze o porade endykronolodzy nie stosują żadnego leczenia

Jeśli nie ma żadnych zaburzeń w poziomach hormonów tarczycy we krwi, zmiany są bardzo małe, typu zwyrodnieniowego, wielkość tarczycy prawidłowa to nie ma podstaw do leczenia takiego stanu. Proszę wykonywać zalecenia endokrynologa prowadzącego.