Pojedyncze krostki na plecach i dekolcie

Witam, na plecach i dekolcie pojawiają mi sie pojedyncze krostki. Jakie sa skuteczne preparaty do przecierania skory? Czy nakładanie balsamu na plecy szkodzi czy pomaga na krostki? Używam aptecznych, delikatnych kosmetyków la roche , avené do mycia i pielęgnacji ciała.

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej udać sie do dermatologa który obejrzy zmiany stwierdzi jaka może być przyczyna i zaleci odpowiednie postępowanie. Bez badania trudno mi określić czym są owe "krostki"