Pojedyncze nadkomorowe pobudzenia przedwczesne w Holterze

Dzień dobry, mam 34 lata, wyniki z Holtera: 112725 Qrs'ów średni rytm HR-86 max HR-183 min HR-57 3535 pojedyncz.nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych 55 tachykardii 13 rytmów niemiarowych 1 przerw 5 pojedyncz przedwczesnych pobudzeń komorow. ponadto: odczuwam drgania serca co 5-10 min, ucisk w klatce piersiowej, lekarz powiedział żebym się nie przejmowała, ale się boję. Proszę napisać czy powinnam się leczyć, jakie badania powinnam wykonać, i jak niebezpieczny jest mój stan dla dalszego życia.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza kerdiologa celem konsultacj, po badaniu będzie mozna cos więceh powiedziec.