Pojedyncze przedwczesne pobudzenia komorowe

Witam mam42 lata od4 lat leczę się na nadciśnienie.Od pewnego czasu mam duży puls, serce mi kolacje i ciągle jestem zmęczona i sen na.Robiłam badanie holterem i oto mòj wynik.136725Qrsòw,średni rytm Hr 97,max rytm Hr158,min rytm hr71 wioddący rytm zatokowy. 93tachykardie zatokowe.92pojedyncze przedwczesne pobudzenia komorowe.Wynik tsh ok.Bardzo proszę o pomoc i interpretacje wyniku szybko bo się denerwuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego lub kardiologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.