Pojedyncze zaburzenia rytmu serca a zabieg ablacji

od roku brak nawrotów migotania przedsionków po zmianie lokrenu na polfenon 150 mg. i Bisocard 2.5 mg. , pojawiają się pojedyncze zaburzenia rytmu termin ablacjiza dwa dni 16 Grudzień ,czy zrezygnować

Lek. Katarzyna Szymczak

Fakt, że napady migotania przedsionków nie występują teraz, nie oznacza, że nie powrócą w przyszłości. Radziłaby przedyskutować Pana wątpliwości z lekarzem kierującym na badanie.
Pozdrawiam