Pojedynczy pęcherzyk ciążowy o regularnych obrysach, okrągły z pęcherzykowymi echami z wnętrza

Kobieta 26 lat, OM 7.10.15 r. Miałam dzisiaj robione usg ciazy. W jamie macicy pojedynczy pęcherzyk ciążowy o regularnych obrysach, okrągły z pecherzykowymi echami z wnętrza. W obrębie pęcherzyka widoczny zarodek o zatartych granicach. Czynność serca płodu :110 ud/min. Pęcherzyk żółtkowy: prawidłowego kształtu i echogenicznosci. Trofoblast z prawidłowa reakcja chorio-decidualna. Ablacja trofoblastu: niewidoczna. Czy mam sie czym martwić ? Jestem juz po jednym poronieniu. Martwi mnie ten zarys

Wynik jest prawidłowy i nie ma powodu do niepokoju. Wyczerpujących informacji w tym względzie powinien udzielić ginekolog prowadzący.