Pojedynczy pęcherzyk ciążowy w usg

witam. Bardzo proszę o pomoc. wtorek 22.07.2014 byłam u ginekologa na badaniu wyszło ze jestem w 5t5d ciazy na badaniu usg wyszło w jamie macicy pojedyńczy pęcherzyk ciazowy o srednicy 10mm gdyz w pecherzyku nie uwidoczniono zarodka ani YS. pani ginekolog zleciła mi badania BHCG na srode wynik wyszedł 9808,4mlU/ml i po konsultacji pani doktor stwierdziła ze przy takim wysokim poziomie zarodek musi byc widoczny . Czy jest to powód do niepokoju?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy wykonać kontrolne badanie USG. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w tej sytuacji przede wszystkim należy powtórzyć badanie USG po minimum 7, a najlepiej po 14 dniach.