Pokrzywka alergiczna na twarzy i szyi

witam mam problem dotyczący pokrzywki alergicznej na twarzy szyi i skorze za uszami. Mecze sie ze swedzeniem i wysypka juz ponad 2 tygodnie. Nie wiem co moze byc problemem, czy zmiana klimatu ?przeprowadzilam sie do Krakowa az z Wielkopolski , wowczas problemy nasilily sie. Jednak wysypke dostalam po uzyciu produktu na twarz serum Biolic i do dzis nie moge sie wy;leczyc.Dodam ze od 16 r. zycia jestem alergikiem Prosze o pomoc, poniewaz wizyte u lekarza mam dopiero za miesiac.Sylwia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nieustępujących zmian konieczna jest wizyta u lekarza. Po ustaleniu przyczyny dolegliwości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.