Pokrzywka na ręce i barku

Witam, mam pokrzywke od około tygodnia. Znajduje sie ona w znacznej ilości na lewej rece i barku, ale takze na prawej rece. Ostatnimi czasy zacząłem uzywac innego proszku do prania w formie kapsulek, jednak po wysypie na rekach przestałem go używać i wróciłem do starego proszku. Tutaj moje pytanie, gdyz od 4 dni nosze ubrania wyprane w normalnym proszku jednak pokrzywka wciaz pozostaje na swoim miejscu. Prosze o doradzenie co zastosowac by pokrzywka zniknęła?

Witam! Niestety najskuteczniejszym lekarstwem na ustąpienie pokrzywki jest czas. Może to potrwać nawet do 2 tygodni. Dodatkowo można stosować maści z hydrocortyzonem i dbać o odpowiedni poziom nawilżenia skóry.