Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 3 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pokrzywka oraz opuchlizna twarzy i rąk jako skutek uboczny tabletek Yasminelle

Witam , tydzień temu odstawiłam tabletki yasminelle.Brałam je 3 lata ale ostatnio zaczęło się dziać coś dziwnego,często miałam pokrzywkę.Zdażyło się też tak że cała twarz mi spuchła i ręce.Całe ciało było w pokrzywce.Miałam trudności z oddychaniem.Pojechałam do lekarza dostałam zastrzyki domięśniowo i dożylnie.Tabletki odstawiłam.Mam pytanie ,czy one mogły wywołać takie objawy? Nic mi innego nie przychodzi do głowy, nie wprowadziłam nic nowegodo diety ani nowych kosmetyków.
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Prawidłowy przyrost masy ciała w ciąży

Ciąża to czas, kiedy u kobiety w krótkim czasie przybywa sporo kilogramów. Jest to oczywiście naturalny proces. Kiedy jednak tycie w ciąży staje się niebezpieczne?

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć takiej możliwości, choć osobiście nigdy nie spotkałem się z aż tak mocno wyrazonymi działaniami niepożądanymi.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy