Pola płucne bez świeżych zmian ogniskowych i naciekowych
Prosze o interpretacje badanie RTG klatki piersiowej p-a i boczne lewe: Mama ma 64 lata, jest zagorzalym palaczem. Pola plucne bez swiezych zmian ogniskowych i naciekowych.Naczynia wnek nieposzerzone.Krazenie plucne wydolne.Przepona prawidlowo ustawiona.Jamy oplucnowe wolne.Ksztalt i wielkosc serca w normie, aorta wydluzona.Przestrzen zamostkowa i zasercowa wolna. Uwidoczniony uklad kostny klatki piersiowej bez zmian ogniskowych.

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania nie wykazuje patologii. Niemniej jednak warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.