Połączenie leków Velafax i Coaxil

Wenlafax Coaxil czy to połączenie jest właściwe? W opisie jeden lek ma hamować a drugi zwiekszać "cos tam" w związku z serotoniną, stąd wątpliwośc. Wolę spytać niż doczytywać, a w gabinecie lekarki się blokuje. Leczę nerwicę lękową i depresje 4 rok. Wciąż brak stabilności nastroju

Domyślam się, że przyjmowała Pani coaxil, nie było poprawy i dołączono Velafax. Prawdopodobnie Coaxil będzie odstawiany, bo nie ma sensu stosowanie obu leków na raz. Leki nie wchodzą ze sobą w niebezpieczne interakcje.