Połączenie z zatoką po ekstrakcji

Prawie rok mialam wyrwaną gorna szostke, rana srednio sie goila wiec ponownie zglosilam sie do dentysty i dostalam anybiotyk ktory nie pomogl. Po kilku miesiacach zglosilam sie do innego stomatologa i okazalo sie ze przy wyrwaniu zeba powstalo polaczenie z zatoka. Lekarz zrobil zdj, oczyscil i ta rane i przepisal antybiotyk. Teraz czeka mnie operacja. Czy jest to wina poprzedniego dentysty poniewaz nie zauwazyl przetoki i czy w takim razie moge domagac sie odszkodowania ?

Należy udać się do gabinetu, w którym usuwała Pani zęba i poprosić o dokumentację i wyjaśnienia. Jeżeli będą nadal wątpliwości można się ubiegać o odszkodowanie.