Policykliczna lita masa w usg szyi

USG SZYI W MIEJSCU WYCZUWALNEGO ZGRUBIENIA PO LEWEJ STR, SZYI UWIDOCZNIONO POLICYKLICZNĄ LITĄ MASE WLK,41NA42NA 25MM-ZMIENIONY WĘZEŁCHŁONNY,TU,W ODRĘBIE OBECNY PRZEPŁYWY NACZYNIOWE CO TO JEST

Witam Pana,

Opisana zmiana wymaga dalszej pilnej diagnostyki, celem ustalenia ostatecznego rozpoznania. Powinien mieć Pan jak najszybciej wykonaną biopsję opisywanej w usg zmiany, a w razie potrzeby na zlecenie lekarza badania dodatkowe, m.in. badania laboratoryjne i rtg klatki piersiowej.

Z poważaniem,

Marek Derkacz