Policystyczne jajniki oraz bóle brzucha i nudności

Witam Moja siostra ma 21 lat i choruje na policzystyczne jajniki oraz bierze tabletki antykoncepcyjne syndi. Ma również problemy z przewlekłymi zaparciami i stosuje tabletki dulcobis. Ostatnio strasznie zaczął boleć ja brzuch i miała nudności oraz jej lewa strona brzucha jest bardziej nabrzmiala. Jaka może być tego przyczyna?

Aleksander Ropielewski

Niestety bez pzeprowadzenia badania trudno jest mi to stwierdzić i sugeruję kontakt z ginekologiem lub lekarzem rodzinnym. Przycyzną mogą być stosowane leki jak też odrębna dolegliwość (niekoniecznie ginekologiczna).