Policystyczność jajników i niedoczynność tarczycy a planowanie ciąży

Byłam u lekarza diagnoza policystycznosc jajników i Niedoczynnośc tarczycy. Staranie sie o dziecko graniczy z cudem lub zostaje invitro... Błagam o pomoc! Jakie pozycje sa najlepsze i najskuteczniejsze by zajść w ciąże... Jak wyglada zabieg on vitro (ale nie chce linka do strony tylko prostymi słowami to opisać) jakie sa jego szanse na powodzenie? Mam juz jedno dziecko dlaczego dopiero teraz to wykryto???? Pierwsze dziecko za pierwszym razem wyszła a teraz? Czy lekarz moze sie mylić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tutaj: http://portal.abczdrowie.pl/zaplodnienie-in-vitro znajdzie Pani artykuł napisany naprawdę bardzo prostym i zrozumiałym językiem. Wystarczy go przeczytać. To, że ma Pani już jedno dziecko, nie wyklucza, że dopiero teraz Pani zachorowała - zarówno na jedną jak i na drugą chorobę. Ryzyko pomyłki lekarza jest niewielkie. Jeśli jednak nie ufa Pani lekarzowi prowadzącemu, proszę skonsultować się z innym specjalistą.