Polip kanału szyjki macicy i torbiel jajnika

Witam.Dwa tygodnie temu na wizycie kontrolnej u ginekologa, podczas usg ginekolog zdiagnozował u mnie polipa kanału szyjki 4,65 cm na 3,67 cm oraz torbiel jajnika lewego wielkości 2,12 na 1,14cm i skierował mnie na wyłyżeczkowanie kanału szyjki i macicy. Miałam robionego markera CA125 i wyszedł w normie 25,9 a norma jest do 35 .Mam pytanie czy taki zabieg może być wykonywany przy znieczuleniu w kręgosłup ? Nie chce być usypiana. Torbiel można wyleczyć lekami?Jak będzie wyglądał taki zabieg?

Mam pytanie czy taki zabieg może być wykonywany przy znieczuleniu w kręgosłup ?
- tak może, trzeba w tej sprawie rozmawiać z ginekologiem prowadzącym, a następnie z anestezjologiem
Torbiel można wyleczyć lekami?
- torbiel jest niewielka i na pewno nie wymaga leczenia operacyjnego, wystarczająca jest obserwacja lub jeśli tak zadecyduje ginekolog leczenie hormonalne