Polip na strunie głosowej

witam, mam pytanie. Mam polipa na strunie głosowej, operacyjny. Lekarz foniatra do ktrej chodzę to sędziwa kobieta, zapomina się trochę. Chce zmienić lekarza. Czy muszę iść po nowe skierowanie? Czy wystarczy samo skierowanie na operację?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie nie trzeba nowego skierowania. Proponuję ze skierowaniem udać się do placówki z oddziałem laryngologicznym.