Polip na trzonie macicy, okres nieregularny

Witam, chciałabym prosic o pomoc w interpretacji wyników TSH 3,28 uI/ml , FT3 6,52 pmol/l, FT4 15,57 pmol/l, FSH 8,3 mIU/ml, LH 19,86 mIU/ml, 17OH progesteron 1,5ng/ml, prolaktyna 172,3uIU/ml, estradiol 193,8pmol/l, DHEA-S 6,31umol/l,testosteron 0,96nmol/l, SHGB 22,0nmol/l, insulina 38,88uU/ml.W obrazie usg polip na trzonie macicy, okres nieregularny( cykl powyzej 70 dni) mam 27 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa.