Polip opuszki dwunastnicy

Proszę o interpretację wyników: 1. Adenocarcinoma G-I bulbi duodeni in polypo / z czynnością neuroendokrynną - wycinek został pobrany z opuszki dwunastnicy. Z badań gastroskopii w opuszce dwunastnicy, tuż za odźwiernikiem na ścianie przednio-górnej lekko wyniosły, przysadzisty polip opuszki. Polip rozciąga się od odźwiernika do szczytu opuszki i obejmuje 1/3 obwodu. w centrum polipa zgłębienie. Zmiana krwawliwa - krwawi po potarciu aparatem. 2. Przełyk - squamous cell papilloma oesophagi

Witam serdecznie. Trzeba z tym wynikiem pilnie udać się do chirurga ogólnego. Jest to rak części dwunastnicy. Leczenie wyłącznie operacyjne.