Polip pajęczynówka a badanie okulistyczne

Witam, badania wykazały u mnie polipa pajęczynówkę jakieś 5lat temu. Nie powtarzałam badań, mimo zaleceń. Obecnie mam bóle głowy, jestem wrażliwa na dzwięki, czasem widzę 'za mgłą' i czuję 'ściąganie' w tylnej części czaszki. Czy możliwe, że jest to spowodowane naroślą? Czy powinnam się raczej udać do okulisty?

Witam.
Moim zdaniem ze względu na rozpoznanie, zaniechania w kontroli zmiany oraz obecne dolegliwości konieczna jest konsultacja u obydwu specjalistów tj. i neurologa ,i okulisty.