Polip szyjki macicy i wynik cytologii

Dzień dobry. Tydzień temu stwierdzono u mnie polipa szyjki macicy, wielkości 0,6 cm. Cytologia A1B1 . To nie jest mój pierwszy polip w życiu, poprzedni 12 lat temu został usunięty chirurgicznie, teraz jednak zaproponowano mi zamrożenie polipa ciekłym azotem. Bardzo proszę o odpowiedź czy ten zabieg jest skuteczny i niezbędny.

Aleksander Ropielewski

Zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Warto skorzystać z takiej mozliwości.