Polip w obrębie zatoki przynosowej

Witam, Od kilku dni czuję ból w lewej zatoce przynosowej, podejrzewa się u mnie torbiel. Dopiero co miałam zapalenie zatok, brałam silny antybiotyk przez 7 dni i sinupred przez 10dni 6 razy dziennie i nie czuję poprawy, cały czas czuję niedrożny nos bardziej niż kiedykolwiek, mimo, że cierpię na przewlekły katar z powodu niedoleczonych infekcji od 2 lat. Chciałabym zapytać czy mogę otóżte zatoki wyleczyć może jakoś profilaktycznie lub domowymi sposobami,gdyż leki na mnie nie działają. Pozdrawiam

Nie trać dziecko już pieniędzy na leki typu oko żaby i ogon jaszczurki sproszkowany z pajęczyną. Zrób sobie wreszcie Tomografię komputerową zatok bo tam masz coś nie tak i zadzwoń.