Polip w zatoce i lekko skrzywiona przegroda u 32-letniej kobiety

Mam zdiagnozowany polip w zatoce i lekko skrzywioną przegrodę (tk), męczę się już długo z oddychaniem prawie 3 lata, ale tak od roku na maxa mnie to drażni, i tak pytam i pytam bo leczenie nie przyniosło skutku, czekam jeszcze na wynik wymazów, ale to mi drożności nie przywróci. A pytam bo mam sama decydować czy usuwać polip, co mnie raczej spokojem nie napawa, prosiłabym o sugestię gdzie w moim rejonie, Kraków, ale sąsiednie woj. również, mogłabym to zrobić endoskopowo? Oprócz SU Krk, to wiem.

Lekko skrzywiona przegroda to nic. Polip ws zatoce? nie wiem czasami radiolodzy przesadzają z tym polipami w zatokach. My samie opisujemy TK zatok. Przyślij tą tomografię to odpowiem konkretnie. Z operacją to się nie spiesz nie ma tragedii.