Polipectomia złożona, polip esicy uszypułkowanej ok. 20 mm

Dzien dobry Bardzo prosze i interpretacje wyniku badania chistopatologicznego :Kolonoskopiia: polipectomia zlozona /polip esicy uszypulkowanej okolo 20mm ktory odcieto bez cech krwawienia petla diatermiczna,po zabiegu ulegl rozkawalkowaniu/ esica bez zmian / Wynik histopatologiczny /Adenoma tubulare cum dysplasia minoris gradus in statu inflammationis (fragmenta) Excisio completa /
Lek. Magdalena Pikul

Witam Wynik to gruczolak cewkowy z niewielkim zapaleniem. Zmiana została wycięta w całości. Jest to nowotwór łagodny tak więc usunięcie go w całości oznacza wyleczenie.