Polipi hyperplastica parvuli

Mama 21 dni temu miała wykonaną kolanosk. miała kilka polipów polipi hyperplastici parvuli. Po zabiegu usunięcia polipów dostała lużnego stolca z krwią, który wystąpił jeszcze dwa razy z krwią.Do dzisiaj występują do czterech lużnych stolcy,nie można ich powszczymać pomimo prób stosowania diety,stoperanu,nifuroksazyd,duspatalin,węgiel.Mama choruje na marskość wątroby,nadczynność tarczycy,bierze tabletki ursofalk,spiranol,furasemid,avedol ,controlog,euthyrox,ca19-9 -78bad.po kolanosk.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z lekarzem - bezpośrednio. Wspomniane choroby mogę być przyczyną dolegliwości jelitowych.