Polipowate fragmenty dyshromatycznego endometrium z obszarami torbielkowatej regresji

Taki wynik odebrałam dzisiaj rozpoznanie histopatologiczne 11266-11267 Polipowate fragmenty dyshromatycznego endometrium z obszarami torbielkowatej regresji. Podścielisko obrzęknięte z rozpadem i z ogniskami przemiany rzekomodoczesnowej. Bardzo proszę o odp, czy jest coś nie tak?
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na zmiany typu łagodnego. Niemniej jednak konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.