Polipowate fragmenty endometrium z ogniskami metaplazji

W m-cu styczniu stwierdzono u mnie polipowate fragmenty endometrium z ogniskami metaplazji płaskonabłonkowej oraz ogniskową martwicą podścieliska, braz sugeruje zmiany na podłożu zaburzeń hormonalnych.(Mam 57 lat). W szpitalu miałam wyłyżeczkowanie macicy, gdzie materiał o łącznej średnicy 2 cm był przebadany i wszystko było oky. Martwi mnie tylko częste. nie wiem czym spowodowane swędzenie pępka, które po zabiegu od dwóch miesięcy nie ustaje. Badanie kontrolne było w porządku.

Aleksander Ropielewski

Proponuję pobrać wymaz z pepka. Być może doszło do zainfekowania okolicy pępka przez odmienne od dotychczasowych szczepy bakterii.