Polipowate fragmenty enndocevris w stanie przewlekłego zapalenia

Dzień dobry, bardzo proszę o interpretację badania histopatologicznego. 1. Polipowate fragmenty enndocevris w stanie przewlekłego zapalenia. 2. Fragmenty polipa włóknisto - gruczolakowego szyjki macicy i strzępy endometrium bez cech wydzielania z przemianą rzekomodoczesnową zrębu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian łagodnych oraz stanu zapalnego. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.