Polipowate zgrubienie błony śluzowej zatoki czołowej w wyniku TK

Badanie TK , jednofazowe bez kontrastu Polipowate zgrubienie błony śluzowej lewej zatoki czołowej i klinowej. obustronne nieduże zgrubienia błony śluzowej przewodów nosowo- łzowych . Poza tym powietrzność jam obocznych nosa prawidłowa. Kompleksy przewodowo- ujściowe zachyłki- sitowe drożne. Upowietrzona prawa małżowina nosowa środkowa

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie zawarła Pani konkretnego pytania do którego miałbym się odnieśc. Proponuję udac się do otolaryngologa, po badaniu będzie można określic odpowiednie postępowanie.