Polipy nosa a infekcje

Czy polipy nosa, mogą powodować różne infekcje w organizmie? Mam na myśli bóle głowy, wysokie ciśnienie, opryszczka, brak węchu. Ost zabieg mialam w lutym br. Został jeszcze zabieg polipa zatok czołowych.oraz do poprawki polip lewy w zatoce nosa.Lewa zatoka obecnie zapchana, zrobiła się opryszczka na wardze. jakiś tydzień temu polip pękł, bolało pod okiem. teraz znów zatoka zapchana.

Gdzie Ty usuwasz te polipy na raty ? One będą ciągle odrastać przy takim leczeniu.
To się robi jednorazowo, inaczej nie ma to sensu.