Polipy w jelicie grubym a bolesność brzucha

W 05 03 2012 wykonałem kolonoskopie jelita grubego .W roz. mikroskopowe wykazało dwa polipy do 0.5 pierwszy w zstępnicy drugi w esicy .Dwa kremowe fragmenty tkankę wielkości do 0.5 cm.Dwa gruczolaki cewkę z dysplazja małego stopnia j.grubego .Margines wycieca gruczolaka w większym wycinku wynosi 5 mm natomiast doszczetnosc wycięcia drugiego gruczolala jest wątpliwa. /Od trzech tygodni boli mnie w lewej dolnej części brzucha ból lekki czy to może być w związku zmian w jelitach. Za odp.dziekuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza który po badaniu określi dalsze postępowanie. Tego typu bóle w dolnej lewej części jamy brzusznej są częste u pacjentów z chorobami jelit. Częstą przyczyną są zaparcia, być może to jest przyczyna bólu?