Połknęłam 2 tabletki Arthrotec w ciąży

Hej.Prosze o pomoc ! Błagam wręcz. O godzinie (chwilę po 18:00) POŁKNEŁAM 2 CALE tabletki ARTHROTEC 50.Zaznaczam że jestem w ciąży. Zauwazylam że boli mnoe brzuch w okolicy podbrzusza jest twardy jak kamień, mam dziwne uczucie przelewania się we mnie wody (jakbym miała zaraz lecieccdo toalety bo mam dostać biegunki) A z tylu bola mnie coś plecy w odcinku ledzwiowyn .CZY W TYM MOMECIE MUSZE SIE MARTWIC O TO ZE PORONIE, ALBO ZE USZKODZILAM PŁÓD I DZOECKO MOZE MIEC JAKOES WADY? Boję się strasznie...proszę o pomoc

Dzień dobry, lek ten nie może być stosowany u kobiet w ciąży, gdyż wywołuje skurcze macicy i może doprowadzić do poronienia, przedwczesnego porodu, obumarcia płodu lub wad wrodzonych. Proszę niezwłocznie udać się na położniczo-ginekologiczną izbę przyjęć.