Połknięcie spermy a zgaga

Dlaczego po połknięciu spremy swojego chłopaka kręci mi się w głowie i chce mi się wymiotować?Mam później też dłuższy czad refluks ze zgagą.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Uczucie nieprzyjemnego smaku w ustach, czy też odruch wymiotny może być fizjologiczny w takiej sytuacji. Tzn nie jest niczym niepokojącym. Warto jednak zastanowić się skąd te zawroty głowy. Raczej nie mają one nić z wspólnego ze stosunkiem oralnym. Jeżeli jednak wystąpiły zaraz po nim, dolegliwości powinny ustąpić w najbliższym czasie.