Połknięcie wykałaczki

Witam, moj chlopak polknal polowe wykalaczki,mowi ze czuje tepy bol w okolicy gory zoladka, w koncu przelyku (tam gdzie przelyk laczy sie z zoladkiem) idzie do lekarza po poludniu. Bardzo sie martwie. Prosze o odpowiedz.Czy do tej pory nie jeac i nie pic nic, czy wrecz przeciwnie?

Aleksander Ropielewski

W takiej sytuacji prosze nie spożywać pokarmów stałych ani płynnych. Mogło dojść do perforacji przewodu pokarmowego.