Pomarszczenie skóry i biały osad na penisie

Byłem u prostytutek. Skóra na prąciu jakby pomarszczona. Niżej gdzieniegdzie biały osad. Podejrzewam grzybicę. Nie byłem jeszcze u lekarza. Biorę raz na tydzień flukonazol actavis 100 mg oraz nakładam krem clotrimazolum hasco i travogen. Do jakiego lekarza się zgłosić. Może to coś innego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Prosze odstawic wszystkie te leki i po dwoch tygodniach isc na wizyte do dermatologa. Dopiero wtedy bedzie mogl dobrac wlasciwe leczenie i zlecic badania.