Pomiar bHCG i rozwój macicy w ciąży

Witam, data ost. miesiączki to - 22.8, zrobilam po 20.09, dwa testy - wszyły negatywnie,3 - rzmazana druga kreska, poziom b-hcg na 29.09 - 195, i kolejny test rozmazany, bylam u lekarza stwierdzil rozwoj macicy na 4-5 tydzien, a hcg ze to sam poczatek 2-3 tydzien ze za niskie i ze ciaza mogla sie nie zagniezdzić lub nie rozwinac.bylam u lekarza dzis tj 10.03 .. co to oznacza

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak jak powiedział Pani lekarz, poziom beta-hCG jest zbyt niski jak na 4-5 tydzień ciąży. Są zatem dwie możliwości: albo ciąża przestała się rozwijać, albo jest znacznie młodsza. Proszę zaufać lekarzowi i postępować wg jego zaleceń.