Pomiar ciśnienia krwi i podejrzenie zaburzeń rytmu serca

Witam , problem moj dotyczy cisnienienia czesto kontroluje sobie cisnienie prawie zawsze jest ono 120 /80 .Posiadam cisnieniomierz z syntezatorem mowy i za kazdym razem po zmierzeniu mowi mi ze cisnienie prawidlowe , wykryto ewentualne zaburzenia rytmu serca , nie przejmowal bym sie tym , gdyby nie tylko mi tak wykazywal lecz tyle osob juz go testowalo , a tylko mi mowi ze wykryto zaburzenia rytmu serca ekg dobre echo dobre , problem jest taki ze ciezko mi sie oddycha co to moze byc ?Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Jeśli badania takie jak EKG oraz ECHO są prawidłowe to proszę ignorować wnioski ciśnieniomierza. Odnośnie oddychania warto udać się do alergologa i ewentualnie wykonać spirometrie.

Pozdrawiam.