Pomiar ciśnienia krwi u 22-latki

Witam serdecznie, jestem 22 letnią kobietą, zmierzyłam dziś ciśnienie krwi i wyszło mi 114 na 54 (pomiar nie po wysiłku fizycznym, dodatkowo wypiłam jedną kawę godzinę przed pomiarem). Co to może oznaczać? Czy powinnam się niepokoić? Pozdrawiam Ola

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie dolekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.