Pomiar ciśnienia przy kołataniach serca

Witam. 2 tygodnie temu pierwszy raz zabolało mnie serce. Byłam z tym 2 razy u lekarza. Nic nie powiedzieli,wysłali mnie do lekarza. Później miałam kaszel. Mój ojciec zmarł 2 lata temu na chore serce. A teraz odczuwam kołatanie serce,ale ciśnienie mam dobre. 2 lata temu miałam echo serca. Nic nie wyszło. Czy to coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć. prosze koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego.