Pomiar cukru i złe samopoczucie

dzień dobry,odjakiegoś czasu wykonuję pomiary cukru z powodu złego samopoczucia i podejrzenia ze coś jest nie tak,wyniki są dla mnie dość dziwne,cókier zaraz po przebudzeniu wynosi od160 do 170,po wstaniu i wykonaniu typowych porannych obowiązków nadal rośnie 220 np ,zaznaczm że nic w tym czasie nie jem ,piję tylko gorzką kawę bez śmietanki,po zjedzenu śniadania spada,2 godziny po posiłku 140,w ciągu dnia też już nie ma skoków jest podwyższony ale umiarkowanie,w nocy budzę się spocona i

Wyniki nie są w normie i stąd złe samopoczucie - proszę skontaktować się z diabetologiem lub lekarzem rodzinnym, który prawdopodobnie da Pani skierowanie do specjalisty.