Pomiar glukozy w 30 tygodniu ciąży

Witam! Jestem w 30 tygodniu ciąży. Miesiąc temu miałam robiony test krzywej cukrowej - wynik nieprawidłowy (glukoza po 2 h - 165) Dostałam ponownie skierowanie na badanie i wynik prawidłowy - glukoza po 1 h - 135, a po 2 h - 121. Mimo wszystko dostałam skierowanie do diabetologa. Dostałam glukometr i codziennie kontroluje glukozę. Wyniki mnie niepokoją. Na czczo wyniki pokazuje 80 mg, a po jednej godzinie po głównym posiłku glukoza waha się w granicach 64-69 mg. Proszę o poradę.

Biorąc pod uwagę przedstawione przez Panią wyniki ma Pani prawidłową gospodarkę glukozy w ciąży i nie ma powodu do konsultacji diabetologicznej.