Pomiar poziomu bHCG we krwi i brak widocznego zarodka ciąży

witam, ostatni okres miałam 2.05.2015 cykl 28, 2.06 zrobiłam b hcg 229.01 następna 4.06.2014 wynik 482.66, byłam 13.06. 2014 byłam u ginekologa na wizycie był pęcherzyk ale nie widać zarodka 13.06 zrobiłam b hcg wynik 2016, powtórzyłam 15.06. wynik 2240. Nie wiem co mam zrobić, nerwy biorą gore, pani dr powiedziała mi ze nie jest dobrze.

Witam.
Po co robisz seryjne oznaczanie betaHCG i niepotrzebnie się stresujesz? Tak ogólnie przy wyniku powyżej 1000 j.m. pęcherzyk ciążowy musi być widoczny w jamie macicy (i tak było) nie widać jeszcze zarodka.
Jeśli nie masz dolegliwości, to badanie USG powinno wykazać obecność żywego zarodka ok. 7 tygodnia ciąży. Wszystko zależy od jakości aparatury USG i wyszkolenia lekarza.
Pozdrawiam.