Pomiar tętna po cesarskim cięciu

Od czasu cesarskiego ciecia 3 tygodnie temu utrzymuje mi sie tetno w spoczynku ok. 110, podczas chodzenia nawet 160. Trafilam do szpitala z podejrzeniem zatorowosci, ale nie potwierdzila sie ona w badaniach, dostaje zastrzyki fraxyparyny zapobiegawczo, echo serca w porządku, mialam zabieg lyzeczkowania macicy, dostaje antybiotyk Zinnat, nie gorączkuję. Skąd więc takie tętno? Zupełnie brakuje mi juz punktu zaczepienia, nie wiem do jakiego lekarza sie udac i jakie badania wykonać.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u kardiologa. Możliwe, że konieczne będzie badanie holter EKG.

Pozdrawiam.