Pomiar tętna u dziecka w 6. tygodniu ciąży
Witam, jestem dokladnie w 6 tyg ciazy. W 5 tc i 6 dniu mialam wykonane USG podczas ktorego zostalo zmierzone tetno dziecka. Wynioslo ono 119. Czy rzeczywiscie jest ono za niskie i czy jest to powod do niepokoju? Czy w stakiej sytuacji istnieje duze ryzyko poronienia? Doda, iz zostal mi przepisany acard oraz duphaston. Z gory dziekuje za odpowiedz.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Jest to wynik blisko dolnej granicy normy dlatego zostały zalecone leki jednak wynik jest w normie.
Pozdrawiam.