Pomiar USG dziecka w 26. tygodniu ciąży

Witam, proszę i interpretację pomiarów usg mojego dziecka w 26 tygodniu, 6 dniu ciąży (wg daty OM). BPD 7.43 (29 tyd.6d); OFD 8,96; HC 25,83 (28 tyd.1d); AC 22,55 (27 tyd.); FL 5,25 (28 tyd.). Najbardziej niepokoi mnie roznieżność między BPD i HC, czy może to świadczyć o jakiejś wadzie genetycznej? Dodam jeszcze, że wcześniejsze pomiary były proporcjonalne, wyniki badań prenatalnych również prawidłowe. Będę wdzięczna za odpowiedź...

Wyniki raczej nie budzą niepokoju i zawierają się w granicach norm. Wymiary w badaniu USG zawsze niosą pewne nieścisłości, odchylenia związane z ułożeniem dziecka, jego ruchem, niedomogami sprzętowymi.