Pominęłam 3 tabletki antykoncepcyjne w drugim tygodniu - co teraz?

Witam! Mój problem polega na tym, że zapomniałam 3 tabletek z rzędu na samym początku drugiego tygodnia, czyli w pon (13.09) i wziełam w środę wszystkie pominięte, a we wtorek odbyłam stosunek z mężem, który zakończył się w środku. Czy jest prawdopodobieństwo, że mogłam zajść w ciążę? Tabletki biorę ponad rok.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Jeśli przerwa między dwiema kolejnymi tabletkami jest większa niż 36h, to w danym cyklu nie można już liczyć na skuteczną ochronę przed zajściem w ciążę.