Pominięcie 15 tabletki antykoncepcyjnej Daylette

Witam, biore tabletki Daylette od ponad roku, niestety zapomnialam wziazc 15 tabletke , przyjelam ja razem z 16 nastepnego dnia, nie zastosowalam sie do ulotki dokonczylam opakowanie i krwawienie dostalam w po 2 tabletce plabeco i trwalo do 2 bialej tabletki wtedy tez wspolzylam z mezem do konca, dzisiaj zrobilam test wyszedl negatywny od stosunku minelo 15 dni, czy mozliwe ze jestem w ciazy??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest znikome. W przyszłości proszę jednak postępować wg zaleceń z ulotki.